2E Imaginary 15 — середня серія лептопів 2E, яка включає процесори Intel Core 11-покоління від i3 до i7. Чипи відрізняються між собою кількістю фізичних ядер та віртуальних потоків (2-4 або 4-8), а також інтегрованою відеокартою: від 48 до 96 кластерів. Оперативної пам’яті 8 чи 16 ГБ одним модулем, або 32 ГБ двома. А твердотільний накопичувач на 500 ГБ - формату M.2 NVMe зі швидкістю 3000+ МБ/с.
Екран має високу роздільну здатність 1920х1080 пікселів, яскраву та контрастну IPS матрицю з широкими кутами огляду та стандартну частоту оновлення 60 Гц. Кут відкриття екрана 180 градусів, що дозволяє колективно переглядати контент. Корпус ноутбука на дві третини зроблений з металу: верхня і нижня панелі з алюмінію, а поверхня навколо клавіатури пластикова, щоб не морозити руки взимку.
Мережеві інтерфейси представлені дротовим Ethernet 1 Гбіт/с і бездротовим Wi-Fi 6 AX до 2.4 Гбіт/с. Також є Bluetooth 5.2 для мишки та навушників. Вбудовані стереодинаміки доповнені програмним покращувачем звучання Nahimic. Важить ноутбук помірні 1.6 кг.
Повнорозмірна клавіатура з калькуляторним блоком праворуч має повну українську локалізацію та багатоколірне підсвічування. Налаштовується колір та яскравість через фірмовий додаток Control Center. Там же можна перемикати профілі енергоспоживання: безшумний, ощадливий, універсальний і продуктивний. Батарея збільшеної ємності 49 Вт*год, чого вистачає до 11 годин автономної роботи.
Заряджати ноутбук можна як комплектним блоком живлення на 45 Вт з круглим штекером, так і з допомогою стороннього БЖ Power Delivery через USB Type-C. Цей порт ще використовується для передачі даних на швидкості до 10 Гбіт/с і підключення зовнішнього монітора через перехідник на Display Port. Ще один монітор можна підключити через порт HDMI. Також присутні три повнорозмірні порти USB Type-A і кардрідер.
Через USB 3.1 Type-A можна заряджати інші гаджети, навіть коли ноутбук вимкнений. Веб-камера має одразу два мікрофони з функцією шумоприглушення. За фізичну безпеку ноутбука відповідає зовнішній замок Kensington, а за безпеку віртуальну — внутрішній криптографічний модуль TPM. Останнє ще й дозволяє безпроблемно встановлювати ОС Windows 11.