Доставка і оплата

Доставка

В пункт видачі/наш магазин 

Ви можете самостійно забрати товар в магазині «ЕЛВІК» за адресою:

м.Дубровиця

Рівненська область.

вул.1000-ліття Дубровиці, 2

Рівненська область.


«Новою поштою» по Україні 

Ми відправляємо замовлений товар службою доставки «Нова пошта» як на відділення, так і адресною доставкою. Ви може забрати покупку після отримання sms-повідомлення з підтвердженням від «Нової пошти», сплативши за доставку за тарифами перевізника. Протягом 5 днів доставлений товар зберігається на складі «Нової пошти». Якщо ви не забираєте своє замовлення протягом цього терміну, він повертається назад до нас в магазин.

Замовлення, вартістю від 2000грн, доставляються безкоштовно.


Увага! 

При отриманні замовлення,  обов'язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні,  його цілісність, його стан та зовнішній вигляд! Служба доставки несе відповідальність за збереження вашого замовлення у процесі його доставки.


Якщо товар пошкоджено, або він прийшов не у повному обсязі чи неповної комплектації, необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також ОБОВ'ЯЗКОВО повідомити нам про те, що трапилося за тел: (067) 717-11-77, (050) 717-87-00. При отриманні такого товару, в службі доставки «Нова пошта» необхідно скласти Акт (Претензію) до нашого магазину «ЕЛВІК» по невідповідності комплектації, часткового, або повного пошкодження товару. Без повідомлення магазину про такий факт під час отримання замовлення та без Акту, складеного разом зі представником служби доставки, подальші претензії не приймаються.

Пам’ятайте! Згідно з умовами компанії «Нова Пошта», претензії до цілісності, комплектації, відповідності товару приймаються до підписання Акту передачі по оплаченим товаром або до здійснення оплати в разі післяплати.

Якщо у Вас виникли будь-які питання по доставці, будь ласка, зв'яжіться зручним Вам способом з нашою службою підтримки і вона з радістю Вам допоможе! 


Оплата

Готівкою 

Розрахуватися за замовлений товар готівкою можна в нашому магазині, у відділенні служби перевізника чи з кур’єром, у разі адресної доставки. Розрахунок проводиться у гривнях до 50 000 грн.


Карткою (Visa / Mastercard) 

Розрахуватися за товар карткою ви можете онлайн, під час оформлення замовлення. Також, ви можете розрахуватися карткою у нашому магазині, відділеннях служби перевізника. Для цього, під час оформлення замовлення, необхідно вибрати такий спосіб розрахунку.

Оплата за рахунком для фізичних осіб 

Розрахунок здійснюється за сформованим менеджером нашого магазину рахуноком, який можна проплатити у касі будь-якого відділенні банку, або через інтернет-банкінг. Сформований рахунок надсилається на електронну пошту, вказану при замовленні.


Замовлений товар отримує особа, яка була вказана при оформленні замовлення. Для засвідчення особи, необхідно пред'явити документ (паспорт або посвідчення водія).

Замовляючи товар у магазині ЕЛВІК, ви погоджуєтеся з договором публічної оферти, який повнісю викладений тут.