Маршрутизатор Mikrotik CCR1072-1G-8S +
Мережевий процесор нового покоління - 72 ядра по 1.0 ГГц, сумарно 22.5 МБ кешу, високошвидкісний механізм апаратного шифрування. Це дозволяє відправляти до 120 000 000 пакетів в режимі Fastpath (кабельна швидкість всіх портів) і 40 000 000 в звичайному режимі. Найвища продуктивність - більше 120 мільйонів пакетів в секунду, пропускна здатність до 100 Гбіт / с, порти підключені безпосередньо до процесору.
Додаткові особливості - стієчний корпус 1U, 1 гігабітний порт, 8 портів SFP + (10 Гбіт / сек), роз'єм smart card, можливість гарячої заміни блоку живлення, кольоровий сенсорний дисплей, порт USB, вентилятор з регулюванням обертів, датчики напруги, струму і температури. Управляється пристрій фірмовою операційною системою від MikroTik - RouterOS V6 максимальної "комплектації" Level 6.
Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережеве обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та установку дротяних і бездротових маршрутизаторів, а також, супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається.
У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 осіб. Маршрутизатор і ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі, завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу. У 2008 році було прийнято рішення, що для побудови мережевої інфраструктури в бразильському муніципалітеті буде використано виключно обладнання під брендом MikroTik.
В рамках уругвайських програм під назвою OLPC на основі продукції даного виробника в школах була створена загальнонаціональна бездротова мережа. Близько двохсот тисяч уругвайських учнів отримали для експлуатації ноутбуки, підключені до мережевого обладнання, зробленому латвійською компанією Mikrotik.