Новий стандарт Wi-Fi для вашого будинку
У міру збільшення числа під'єднуваних до інтернету пристроїв можливостей нинішнього стандарту Wi-Fi починає бракувати. Орієнтовані на майбутнє технології, втілені в новітньому стандарті 802.11ax, покращують ефективність, швидкість роботи і покриття бездротової мережі Wi-Fi, а також допомагають зменшити енергоспоживання під'єднуваних до неї пристроїв. Його переваги неодмінно оцінить кожен користувач.
Безпрецедентна швидкість
RT-AX89X — це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор з антенною конфігурацією 8х8. Використовуючи квадратурну модуляцію 1024-QAM, він здатний забезпечити загальну швидкість передавання даних через мережу Wi-Fi на рівні 5952 Мбіт/с: 1148 Мбіт/с у діапазоні 2.4 ГГц і 4804 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц. Отже, ця модель у 2.8 раза швидша, ніж дводіапазонні маршрутизатори стандарту 802.11ac з антенною конфігурацією 4x4.
Велика кількість мережевих портів
Вісім портів Gigabit Ethernet роблять модель RT-AX89X ідеальним вибором для тих користувачів, які мають кілька пристроїв із дротовим під'єднанням: комп'ютери, мережеві накопичувачі й под.
Високошвидкісне дротове під'єднання
RT-AX89X обладнаний двома портами 10 Gigabit Ethernet (один — Base-T, другий — SFP+), у такий спосіб він підтримує під'єднання на швидкості до 10 Гбіт/с як через оптоволоконний, так і через мідний кабель. Це дає змогу використовувати максимально швидкі канали під'єднання до ISP, а також реалізувати високошвидкісне під'єднання ПК до NAS у власній локальній мережі стандарту 10G.
Для домашніх мереж із високим завантаженням
Революційне поєднання технологій OFDMA і MU-MIMO, реалізованих у стандарті Wi-Fi 802.11ax забезпечує збільшену пропускну здатність і ефективніше її використання в разі бездротових мереж із високим завантаженням. В межах попередньої версії Wi-Fi (802.11ac) кожен мережевий канал міг використовуватися клієнтськими пристроями лише почергово. На відміну від цієї неефективної схеми, технологія OFDMA, що є частиною стандарту Wi-Fi, передбачає поділ кожного каналу на підканали меншого розміру, що дає змогу об'єднувати та передавати одночасно сигнали від безлічі клієнтських пристроїв, знижуючи в такий спосіб латентність під час обміну даними через мережу Wi-Fi.
Інформаційний захист корпоративного класу для домашніх мереж
RT-AX89X містить систему інформаційної безпеки AiProtection Pro на базі розробок компанії Trend Micro, яка забезпечує захист від інтернет-загроз для всіх під'єднаних до нього цифрових пристроїв. За допомогою функції батьківського контролю можна вказати розклад доступу в інтернет. Також є можливість повністю заблокувати небажані вебсайти та мобільні застосунки.
Стабільне бездротове під'єднання
Прокладати кабель у дальній куток будинку буває не дуже зручно, тому доводиться користуватися бездротовим з'єднанням. Антени спеціальної конструкції в RT-AX89X забезпечують стабільне високошвидкісне під'єднання через мережу Wi-Fi, яке дасть змогу з комфортом грати в ігри або займатися серйозною роботою.
Потужний чотириядерний процесор
RT-AX89X обладнується потужним 64-бітним чотириядерним процесором із частотою 2.2 ГГц, продуктивності якого вистачить для будь-яких завдань. Він обробляє мережеві пакети, передає дані через інтерфейс USB і виконує всі інші завдання на неймовірно високій швидкості.
Бездротова система Wi-Fi для великого будинку
Зазвичай RT-AX89X забезпечує покриття мережі Wi-Fi зі стабільним сигналом у кожному куточку будинку або квартири. Однак на якість покриття впливає безліч чинників, зокрема розташування кімнат, матеріал стін і навіть меблі. Але навіть якщо в бездротовій мережі є проблеми, у компанії ASUS знайдеться рішення — це технологія AiMesh, яка дає змогу об'єднати кілька маршрутизаторів ASUS у єдину мережу Wi-Fi для всього будинку, яким би великим він не був. Такий апгрейд домашньої бездротової мережі буде ще й вигідним, адже у разі купівлі нового маршрутизатора не доведеться викидати старий — його можна буде, як і раніше, використовувати як додатковий вузол системи AiMesh. В рамках мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами й «безшовний» роумінг — перехід від одного вузла до іншого здійснюється автоматично.